PONUKA PRÁCE – sociálny pracovník

NÁRODNÉ CENTRUM SCLEROSIS MULTIPLEX, n.o., SABINOV

Ponuka platí pre:
1. uchádzačov o zamestnanie registrovaných
na Úrade práce v PO, SB, BJ, SL, LE, SNV, ktorí poberajú dávky v hmotnej núdzi,
2. uchádzačov o zamestnanie registrovaných na príslušnom Úrade práce,
3. uchádzačov o zamestnanie

Typ práce: Aktivačná činnosť formou dobrovoľníckej služby podľa par. 52 zákona o službách zamestnanosti.
Druh práce: TERÉNNA SOCIÁLNA SLUŽBA KRÍZOVEJ INTERVENCIE
Miesto práce:
okresy Prešov, Sabinov, Bardejov, Stará Ľubovňa, Levoča, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru: Dohoda o pracovnej činnosti
Termín nástupu: 1.5.2016 /6 mesiacov/
Ponúkaný plat (brutto) Podľa dohody s ÚP, par. 52 zákona o službách zamestnanosti.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Terénny sociálny pracovník /TSP/ samostatne vyhľadáva, diagnostikuje a nachádza riešenia pre osoby so zdravotným postihnutím – jednotlivcov s diagnózou Sclerosis multiplex a ich rodiny, ktoré sú odkázané na pomoc v sociálnej oblasti , pre nevládnych ľudí s SM a ich opatrovateľov v rodine. TSP poskytuje základné informácie (sociálne poradenstvo) v krízových situáciách a zabezpečuje potrebné sociálne služby a riešenie problému.  TSP mapuje lokalitu, zbiera demografické údaje, analyzuje potreby lokality, vedie spisovú dokumentáciu klientov, pracovný výkaz, terénny denník a vypracováva mesačné správy. TSP svoje aktivity koordinuje s vedením samosprávy v obci a ost. verejnými a neziskovými inštitúciami.

Zamestnanecké výhody, benefity
Odborný a osobnostný rast zamestnancov je prioritou organizácie.
Možnosť bezplatného vzdelávania v anglickom jazyku na medzinárodnej úrovni.
Informácie o výberovom konaní

Váš životopis a motivačný list posielajte na e-mailovú adresu juliana.ilencikova@yahoo.com

Do predmetu správy uveďte:
NCSM, TSP /a svoj okres podľa Vášho bydliska/ – PO, SB, BJ, SL, LE, SNV

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca: Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním vysokoškolské II. stupňa,
Vzdelanie v odbore: sociálna práca

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk – aktívne  / nie je podmienkou

Počítačové znalosti – používateľ
Microsoft Word – základy
Microsoft Excel – základy
Microsoft Outlook – základy
Microsoft Windows – základy

Vodičský preukaz:
B  – / nie je podmienkou

Počet rokov praxe – nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
– vodičský preukaz skupiny B;
– schopnosť dorozumieť sa v anglickom jazyku vítaná
– zodpovednosť, lojalita, diskrétnosť,  vľúdnosť,

Stručná charakteristika spoločnosti
Našou misiou je postaviť a sprevádzkovať Národné centrum sclerosis multiplex – špecializované zariadenie, ktoré bude poskytovať rehabilitačné a sociálne služby klientom so Sclerosis multiplex nie len v Prešovskom kraji ale ľuďom s SM z celého Slovenska.
V súčasnosti prostredníctvom terénnych sociálnych pracovníkov poskytujeme sociálne služby jednotlivcom s SM, ich rodinám a opatrovateľom v ich domácom prostredí.
Adresa spoločnosti
Národné centrum sclerosis multiplex, n.o.,
Jarková 63, 08301 Sabinov
www.ncsm.sk
Kontakt
Kontaktná osoba: Ing. Peter Ilenčík,  0904734164 E-mail: fotograf@flashphoto.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>